1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker

Nasi partnerzy:

Już po raz trzeci odbyło się III Łapskie Forum Rynku Pracy. W sali gimnastycznej I LO w Łapach spotkali się przedstawiciele pracodawców, instytucji szkoleniowych oraz instytucji rynku pracy. Realizacja Forum był możliwa dzięki dzięki wspólnej inicjatywie Starostwa Powiatowego w Białymstoku, które reprezentowała p. wicestarosta Jolanta Den i Powiatowego Urzędu Pracy reprezentowanego przez dyr. Iwonę Helenę Rojcewicz.

 

Dla naszej szkoły tego rodzaju spotkania mają duże znaczenie. Z jednej strony możemy się na nich za promować  jako instytucja posiadająca ofertę kształcenia także dla dorosłych;  z drugiej strony - jako ewentualny partner dla pracodawców poszukujących pracowników i praktykantów. Obecność na Forum była - jak zwykle - dobrą okazja do nawiązania kontaktów, ciekawych rozmów i wzbogacenia wiedzy na temat lokalnego rynku pracy. 

Na forum licznie przybyli uczniowie ZSM, bo dla nich kontakt z pracodawcą to pierwszy krok do startu na rynek pracy.  

Info ZSM

  galeria zdjęć

 


 

Odwiedza nas 480 gości oraz 0 użytkowników.