"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain

Od poniedziałku - 26 października -  nauka w ZSM będzie odbywać się  wyłącznie w formie zdalnego nauczania na wszystkich przedmiotach. Dotyczy to również zajęć praktycznych. Wszystkie zajęcia, również te realizowane w Centrum Kształcenia Zawodowego, będą realizowane na odległość. Uczniowie pozostają w domach i uczą się w ramach zdalnego nauczania. Zajęcia praktyczne realizowane w ZSM będą odbywały się poprzez szkolną platformę edukacyjną - tak jak pozostałe przedmioty. O sposobie realizacji zajęć praktycznych w  CKZ uczniowie zostaną powiadomieni przez prowadzących zajęcia. Nowe zasady obowiązywać będą do 8 listopada.

Dyrektor ZSM