"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 r. o godz. 10.00 na dużej sali gimnastycznej (wejście od parkingu).

Ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa w warunkach zagrożenia COVID- 19 w uroczystości wezmą udział tylko uczniowie klas pierwszych.

Uczestnicy spotkania zobowiązani są do posiadania maseczek.

Uczniowie klas starszych przychodzą do szkoły w środę (02 września 2020) wg planu lekcji, który będzie dostępny na stronie szkoły od wtorku. W tym dniu również spotkają się z wychowawcami.

Wszyscy uczniowie mogą wziąć udział w uroczystej Mszy Świętej inaugurującej nowy rok szkolny, która odbędzie się w Kościele pw. Świętego Krzyża w Łapach. Początek Mszy o godz. 8.30

Dorota Kondratiuk
Dyrektor ZSM