"Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu"
Thoma Edison

Rządowe wsparcie dla niepełnosprawnych uczniów szkół ponadpodstawowych na zakup podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020-2022.

Szczegółowe informacje na stronie MEN pod adresem https://www.gov.pl/web/edukacja/wsparcie-dla-uczniow-niepelnosprawnych. Wnioski i kwestionariusze do pobrania w załącznikach. Zapraszamy uczniów uprawnionych do zapoznania się i złożenia do szkoły dokumentów w wyznaczonych terminach. W celu otrzymania dofinansowania należy przedstawić dowód zakupu, którym może być:

1) faktura VAT wystawiona imiennie na ucznia albo na osoby uprawnione; 2) rachunek; 3) paragon; 4) oświadczenie o zakupie podręczników, materiałów edukacyjnych lub materiałów ćwiczeniowych wraz z informacją o rozliczeniu wydatków.

Wnioski do pobrania z załączników lub w sekretariacie szkoły. Załącznik nr 1 należy złożyć do 11 września 2020 roku.

Załączniki do pobrania:

Załącznik 1