0 1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie."
Paulo Coelho


 

Nasi partnerzy:

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się w piątek- 26 czerwca. Wręczanie świadectw w tym roku szkolnym będzie przebiegało inaczej niż zwykle. Odbędzie się podczas spotkań wychowawców z wychowankami w klasach w kilku turach według podanego poniżej harmonogramu.

Ze względu na konieczność unikania zagrożeń zarażenia koronawirusem na terenie szkoły zastosowanie mają następujące zasady: zakrywanie ust i nosa (maseczki), dezynfekcja rąk po wejściu do szkoły, zachowywanie na korytarzach bezpiecznej odległości.

Zapraszamy według harmonogramu:

godz. 9.00

 • 3m- p. I. Łapińska, sala nr 15
 • 2e- p. J. Jamiołkowski, sala nr 17
 • 2c- p. A. Roszkowski, sala nr 19

godz. 9.30

 • 1C- p. L. Łapiński, sala nr 18
 • 1B- p. M. Butkiewicz, sala nr 2
 • 1 D- p. I. Sinkiewicz, sala nr 6
 • 1E- p. M. Więcko, sala nr 7

godz. 10.30

 • 1b- p. P. Jasłowski, sala nr 2
 • 1cd- p. P. Pułkośnik, sala nr 7
 • 1 e- p. D. Bokiniec, sala nr 8
 • 1t- p. A. Sawko, sala nr 3

 

 


 

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.