1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

O Nas

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja 2020-2021

Film promujący ZSM

"Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego."
Tony Gaskins


 

Nasi partnerzy:

26 lutego w naszej szkole odbyła się kolejna edycja  konkursu matematyczno-przyrodniczego „Jeden z dziesięciu”. Wzięli w nim udział przedstawiciele klas pierwszych i drugich. Uczniowie wykazali się wszechstronną wiedzą z matematyki, fizyki, chemii, geografii, biologii i informatyki przed swoimi kolegami z klasy. Konkurs prowadziła Dominika Solich z klasy 3d. Jury z panią Dyrektor na czele czuwało nad poprawnością odpowiedzi uczestników konkursu.

            Do III części finałowej konkursu zakwalifikowali się: Karolina Kruszewska 2b, Wiktoria Kopacewicz 1B, Dawid Moczulski 1b. Zwycięzcą konkursu została Karolina. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne upominki, ufundowane przez Dyrekcję ZSM, wspaniałe albumy i pendrivy, a wszyscy uczestnicy dostali dyplomy. Konkurs to jeszcze jeden sposób na  to, jak uczyć się przez zabawę.  Dziękujemy nauczycielom przedmiotów ścisłych, którzy zaangażowali się w jego organizację.

G.M.

 


 

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.