1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

2020-2021

Film promujący ZSM

"Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

Uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach wzięli udział jesiennej akcji MEN „Szkoła Pamięta”. Dla szkoły to nie jest pierwszy raz, kiedy dajemy dowód pamięci o lokalnych cmentarzach i ich historii. Wolontariusze ZSM od lat kwestują na cmentarzu w Łapach w ramach działania „Ocalmy od zniszczenia”. W tym roku oba wydarzenia szczęśliwie się połączyły i otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom podpisany przez Ministra Edukacji Narodowej.

Miło nam, że Pan Minister docenił uczestnictwo uczniów w  utrwalaniu pamięci o naszej wspólnej przeszłości.

Zsm inf.