1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

ZSM

Zaprasza!!!

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

Film promujący ZSM

"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."
Konfucjusz


 

Nasi partnerzy:

Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach jak co roku zorganizował biegi przełajowe z okazji Święta Niepodległości. W zawodach tych uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Sześciu uczniów i dwie uczennice zdobyli w tych zawodach trzy medale. Dominik Roszkowski ponownie (niedawno wygrał w bigach ulicznych „Od Karolka do Karola”) był najlepszy, Sylwester Perkowski- trzeci wśród chłopców, a Gabriela Grygoruk- druga wśród dziewcząt. Należy również pochwalić postawę ucznia klasy Icd Jakuba Roszkowskiego, który zajął czwarte miejsce przegrywając tylko ze starszymi uczestnikami.

Lista startujących z naszej szkoły:

Chłopcy:

  1. Roszkowski Dominik IIbe
  2. Perkowski Sylwester IIbe
  3. Żebrowski Paweł IC
  4. Roszkowski Jakub Icd
  5. Drągowski Łukasz IIbe
  6. Górski Piotr IIe

Dziewczęta:

  1. Dworakowska Katarzyna IId
  2. Grygoruk Gabriela ID

 

A.P.

 


 

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.