"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain

Podczas uroczystości wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej z udziałem Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego, które miały miejsce 11 października br. w Białymstoku, zasłużeni nauczyciele oraz pracownicy oświaty otrzymali odznaczenia państwowe, medale, nagrody Ministra Edukacji Narodowej oraz nagrody Podlaskiego Kuratora Oświaty. Wśród uhonorowanych osób znalazło się dwóch przedstawicieli łapskiej oświaty. Pani Dorota Kondratiuk, dyrektor naszej szkoły, która otrzymała nagrodę Ministra Edukacji Narodowej, oraz pani Barbara Łabęcka, wicedyrektor ZSM, której przyznana została nagroda Podlaskiego Kuratora Oświaty. Natomiast w dniu 14 października Pani Monika Chorko oraz pan Marcin Więcko zostali wyróżnieni nagrodą starosty Powiatu Białostockiego Jana Perkowskiego. Gratulujemy!

ZSM info