"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy

Wielkim sukcesem naszej szkoły zakończyła się Licealiada Województwa Podlaskiego w Koszykówce 3*3. Srebrny i brązowy medal zdobyli uczniowie klas pierwszych w zawodach rozegranych 16.10.2019r. w hali VI LO w Białymstoku. W sportowych zmaganiach wzięły udział drużyny chłopców i dziewcząt z rocznika 2003 i 2004.

Nasze dziewczęta w składzie (Kopacewicz Wiktoria, Kopacewicz Gabriela i Grochowska Maja)  zdobyły srebrny medal. Pokonały IV LO Białystok i I LO Bielsk Podlaski, a nieznacznie przegrały z VI LO Białystok.

Nasi chłopcy w składzie (Roszkowski Norbert, Piekutowski Patryk, Wiśniewski Norbert i Cepowicz Kacper) wywalczyli medal brązowy. Pokonali ZS 6 Suwałki i Info Tech Białystok, a przegrali z ZSM Białystok i I LO Bialsk Podlaski (zwycięzca zawodów).

ZSM Info