1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka, ani łatwa."
Maria Skłodowska-Curie

Nasi partnerzy:

Na uroczystą sesje Rady Miejskiej w Łapach związaną z nadaniem Honorowego Obywatelstwa panu prof. Jerzemu Rydzewskiemu została zaproszona społeczność Zespołu Szkół Mechanicznych. Uczennice z zespołu wokalnego wykonały specjalnie przygotowany na tę okoliczność repertuar - m.in. piosenkę „Mały biały domek”, a recytatorzy piękne przesłanie „Do nauczyciela”.

 

Obecna dyrekcja ZSM i nauczyciele także uczcili szanownego laureata. Jesteśmy dumni, że pan Jerzy Rydzewski pracował w naszej szkole.

Info.zsm

  Galeria zdjęć

 


 

Odwiedza nas 186 gości oraz 0 użytkowników.