1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

Na uroczystą sesje Rady Miejskiej w Łapach związaną z nadaniem Honorowego Obywatelstwa panu prof. Jerzemu Rydzewskiemu została zaproszona społeczność Zespołu Szkół Mechanicznych. Uczennice z zespołu wokalnego wykonały specjalnie przygotowany na tę okoliczność repertuar - m.in. piosenkę „Mały biały domek”, a recytatorzy piękne przesłanie „Do nauczyciela”.

 

Obecna dyrekcja ZSM i nauczyciele także uczcili szanownego laureata. Jesteśmy dumni, że pan Jerzy Rydzewski pracował w naszej szkole.

Info.zsm

  Galeria zdjęć

 


 

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.