0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym."
Heraklit z Efezu

Nasi partnerzy:

         Hala sportowa w ZSM jest największym i najbardziej profesjonalnym tego typu obiektem w Łapach. Niestety -lata użytkowania sprawiły, że ostatnio było tam coraz ciemniej. Stare oświetlenie nie spełniało wymagań komfortu treningu. Sytuacja zmieniła się w ostatnich dniach sierpnia 2019r., kiedy to na hali „stała się jasność”!  Starania szkoły zostały uwieńczone sukcesem, a to dzięki doskonałej współpracy z firmą Eltron i dobrej woli p. Mariusza Klewinowskiego.     

         W hali  zostało zainstalowane nowoczesne oświetlenie ledowe, które jest  nie tylko bardzo efektywne, ale także energooszczędne.  Dodatkowa  wartość   przedsięwzięcia to  fakt, że wymiana oświetlenia została dokonana wolontariacko przez pracowników Eltronu, wśród których są absolwenci Zespołu Szkół Mechanicznych: Krzysztof Klewinowski, Adam Piekutowskji , Kamil Szymborski. Ich praca przyniosła fantastyczny efekt. Na hali jest jasno i warunki poprawiły się nieporównywalnie!

       Zespół Szkół Mechanicznych ma podpisaną umowę partnerską z Eltronem i w jej ramach funkcjonuje Akademia Eltronu przygotowująca do pracy przyszłych elektryków kształcących się w ZSM. Na przykładzie Eltronu uczniowie ZSM mają okazję uczyć się, jak funkcjonuje firma przyszłości: nowoczesna, otwarta, nie bojąca się wyzwań nowoczesności.  

 

                                                                                                                                                 Info zsm

 


 

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.