0 1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie."
Gandhi Mahatma


 

Nasi partnerzy:

6 IX 2019 r uczniowie łapskiego ZSM-u  reprezentowani przez klasy IC i III be  uczcili pamięć polskich sybiraków. W tym dniu, zgodnie z wieloletnią tradycją szkoły, odbył się szkolny Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru. Pod pomnikiem Sybiraków na ulicy Mostowej zostały złożone kwiaty, zapalono znicze, a uczniowie wysłuchali prelekcji nauczyciela historii pana Leszka Łapińskiego.

 Zgromadzeni symboliczną minutą ciszy uczcili pamięć ofiar sowieckiego totalitaryzmu.

ZSM info

 


 

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.