1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski


 

Nasi partnerzy:

17.01.2019r w naszej szkole odbyła się runda wstępna Mistrzostw Szkoły w Futsalu. Do rozgrywek zgłosiło się dziewięć klas, które zostały podzielone na trzy grupy. Po emocjonujących meczach grupowych do następnej rundy przeszło sześć drużyn, które zmierzyły się w meczach o finał.

Do finału, który odbędzie się w późniejszym terminie awansowały klasy: II be (z dziewczyną w składzie), II m i III e. Po rozgrywkach, które stały na bardzo wysokim poziomie widać, że ponad siedemdziesiąt osób (ilość uczestników) potrafi grać w piłkę nożną.

            Wszystkim uczestnikom i kibicom dziękujemy za wzięcie udziału w imprezie.

A.P.

 


 

Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.