2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Nauka nowego języka jest jak stanie się nowym człowiekiem"
Haruki Murakami
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

17.01.2019r w naszej szkole odbyła się runda wstępna Mistrzostw Szkoły w Futsalu. Do rozgrywek zgłosiło się dziewięć klas, które zostały podzielone na trzy grupy. Po emocjonujących meczach grupowych do następnej rundy przeszło sześć drużyn, które zmierzyły się w meczach o finał.

Do finału, który odbędzie się w późniejszym terminie awansowały klasy: II be (z dziewczyną w składzie), II m i III e. Po rozgrywkach, które stały na bardzo wysokim poziomie widać, że ponad siedemdziesiąt osób (ilość uczestników) potrafi grać w piłkę nożną.

            Wszystkim uczestnikom i kibicom dziękujemy za wzięcie udziału w imprezie.

A.P.

 


 

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.