0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

Wolontariusze z klasy 3bm Patrycja Skrzypkowska i Damian Tarasiuk wraz z opiekunem p. Grażyną Maciejewską wzięli udział w uroczystej Gali Młodych Liderów, która odbyła się w Białymstoku w dniu 8 grudnia. Impreza była podsumowaniem projektu „Małe ojczyzny, wielkie serca-lokalny wolontariat w działaniu”, do którego wolontariusze przystąpili już na początku roku szkolnego. Organizatorem projektu była „Fundacja Czwarty wymiar”.

W ramach projektu nasi uczniowie zorganizowali Andrzejki dla dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Łapach. Były konkursy z nagrodami, słodkości i wspaniała zabawa andrzejkowa. Patrycja i Damian mogli przekonać się, jak absorbująca jest praca nauczyciela. Spisali się na medal. Swoje działania przedstawili na Gali WOliderów.

W projekcie wzięło udział 24 młodych wolontariuszy z innych szkół z Łomży, Sokółki, Czarnej Białostockiej, Moniek, Supraśla i Białegostoku. Przygotowywali się, biorąc udział w szkoleniach, które odbywały się w Tykocinie. Damian w czasie Gali zajął się techniczną stroną imprezy, ponieważ prezentował przygotowane przez młodzież materiały. Uroczystość uświetnił zespół instrumentalny „Big Bend” z ZSM w Białymstoku. Mieliśmy okazję przeżyć wspaniałą imprezę i przekonać się, że pomaganie jest wspaniałym uczuciem, że warto pomagać.

GM

 


 

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.