"Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu"
Thoma Edison

17 lutego w Zespole Szkół w Tykocinie odbyła się 8 edycja konkursu piosenki pt: "Piosenki pokolenia naszych rodziców" pod patronatem Starosty Powiatu Białostockiego, Burmistrza Tykocina oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku. Zaproszenie do udziału w konkursie przyjęło 49 uczestników ze szkół w Białowieży, Czarnej Białostockiej, Dąbrowie Białostockiej, Fastach, Grajewie, Jaświłach, Łapach, Kalinówce Kościelnej, Kleosinie, Kruszewie, Michałowie, Poświętnem, Radulach, Supraślu, Surażu, Wasilkowie, Zawadach, Zabłudowiu i Tykocinie.

W tegorocznym   konkursie wokalnym  uczennica klasy IV Technikum w  ZSM  Iza Ożarowska zajęła pierwsze miejsce !  Jest to dla nas  wspaniała wiadomość, bo już od kilku lat umiejętności wokalne i interpretacyjne uczennic ZSM są na tym konkursie doceniane.

Iza zaśpiewała piosenkę zespołu Blue  Cafe Pt. "Czas nie będzie n nas czekał" .  Zachwyciła nią jury konkursu i przede wszystkim ?wykorzystała swoją szansę, bo za niespełna dwa miesiące kończy naukę z ZSM  i nie będzie już mogła reprezentować  swojej obecnej szkoły. Sukces Izy jest także jej uwieńczeniem pracy w zespole wokalnym działającym w ZSM pod kierunkiem p. Sławomira Oniska.

Info ZSM