0 1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie."
Gandhi Mahatma


 

Nasi partnerzy:

Uczniowie z klasy IV dp Jakub Niewiński, Robert Gąsowski, Hubert Munik i Mateusz Wołosik (technik budownictwa) wzięli udział w konkursie "Zabytki Podlasia w miniaturze". Konkurs ten, polegający na wykonaniu modelu zabytku znajdującego się na terenie woj. podlaskiego, ogłosiło Muzeum Historyczne (oddział Muzeum Podlaskiego) w Białymstoku.

 

W ramach zadania konkursowego uczniowie wykonali makietę kościoła św. Piotra i Pawła w Łapach w skali 1:40. Głównym materiałem konstrukcyjnym obiektu były listwy (3x2,5 cm) wykonane z płyt mdf, klejone na klej vikol. Szkielet makiety pokryto trzykrotnie szpachlówką i pomalowano farbami wodnymi i olejnymi 3 - 5 warstw. Pracę nad projektem trwały 1,5 miesiąca i wymagały od projektantów sporo umiejętności. Uczniów wspierała pani mgr inż. Agnieszka Sawko.

Jury konkursu dokona oceny prac do dnia 20.02.2015 r. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom konkursu odbędzie się 27.02.2015 r.. Trzymamy kciuki!

Agnieszka Sawko

 


 

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.