"Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego."
Tony Gaskins

23 lutego miały miejsce niezwykłe odwiedziny. Uczennice gimnazjum: Wiktoria, Kinga, Julia i Ola - druhny z działającej w Łapach VII Harcerskiej Drużyny Wodnej „Szara szekla”, od wielu lat prowadzonej i wspieranej przez ks. prof. Józefa Łupińskiego, spotkały się z grupą młodzieży z klas pierwszych z naszej szkoły, by podzielić się swoją pasją do harcerstwa i żeglarstwa.

Dziewczyny w granatowych mundurach - jak przystało na wodniaków - brawurowo zaprezentowały przed starszymi koleżankami i kolegami przy akompaniamencie gitary piosenki i zabawy harcerskie.  Podczas spotkania można było posłuchać o tym, czym współcześnie dla młodego człowieka jest harcerstwo i jak można z tą ideą wspaniale połączyć pasję żeglowania!

Info ZSM