"Ucz się tak, jakbyś niczego jeszcze nie osiągnął, i lękaj się, byś nie stracił tego, co już osiągnąłeś."

Dzień zwany Dniem Zakochanych, ale czy tylko zakochanych? Miłość ma wiele wcieleń. W tym dniu powinniśmy się zatrzymać i pomyśleć o innych – dla nas wyjątkowych osobach – o dziewczynie, chłopaku, ale również o kimś z rodziny, o kolegach, koleżankach, przyjaciołach.

W tym dniu w naszej szkole mieliśmy okazję dzięki zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski Poczcie Walentynkowej okazać sympatię dla każdej osoby :) Uczniowie mogli zakupić serduszka-walentynki i zostawić je zaadresowane w punkcie poczty. Na koniec dnia walentynki zostały dostarczone do adresatów. Sprawiły one wiele radości, nie tylko uczniom, ale i nauczycielom, którzy również otrzymali serduszka :)

Warto okazywać innym – nie tylko w ten specjalny dzień – szacunek, przyjaźń czy życzliwość. Poczuć, że jesteśmy komuś bliscy!

A.S.