1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka, ani łatwa."
Maria Skłodowska-Curie

Nasi partnerzy:

23 lutego 2024 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku odbyła się 15. edycja Wojewódzkiego Konkursu Poezji Obcojęzycznej «Poezja Bez Granic». Naszą szkołę godnie reprezentowali zwycięzcy szkolnego etapu Konkursu Recytatorskiego: Gabriela Kiełkucka z klasy II B i Kordian Rutkowski z klasy I B, których opiekunem jest p. Illona Sinkiewicz. Hasło tegorocznej edycji brzmiało– „Młodość”. Uczestnicy konkursu recytowali wiersze w języku angielskim. Dziękujemy naszym uczniom za odwagę i determinację!

 


 

Odwiedza nas 151 gości oraz 0 użytkowników.