1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka, ani łatwa."
Maria Skłodowska-Curie

Nasi partnerzy:

23 lutego w naszej szkole zorganizowane zostały wydarzenia związane z Ogólnopolskim Dniem Walki z Depresją. Z tej okazji na szkolnych social mediach zamieszczone zostały materiały informacyjne, a na szkolnych korytarzach pojawiły się plakaty, broszury dotyczące tej niezwykle aktualnej problematyki. Uczennice naszej szkoły:  Nicola Więcko kl. III b i Natalia Jarończyk z kl. 2b nakręciły i opracowały krótka etiudę filmową inspirowana materiałami z sieci. Obchody Dnia Walki z Depresją organizowały nasze panie pedagog: p. Marta Olechwierowicz i pani Grażyna Samson.

 


 

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.