1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."
Vernon Howard

Nasi partnerzy:

Młodzież naszej szkoły w dniu 17.11.1023r. uczestniczyła w warsztatach kompetencyjnych zrealizowanych on-line w ramach projektu "KOMPETENCJE mają GŁOS  - rozwój kompetencji obywatelskich samorządów uczniowskich szkół zawodowych w województwie podlaskim". Projekt realizowany jest przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr, a jego celem  jest rozwój kompetencji liderskich wśród uczniów szkół zawodowych. Uczniowie ZSM biorący udział w szkleniu otrzymali certyfikaty. Gratulujemy!

 


 

Odwiedza nas 199 gości oraz 0 użytkowników.