1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."
Vernon Howard

Nasi partnerzy:

W grudniu w Zespole Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach realizowane było szkolenie. 14 nauczycieli naszej szkoły, 2 z I LO i 1 z Czarnej Białostockiej -pod kierunkiem trenera z Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku podnosiło swoje kwalifikacje i umiejętności wychowawcze w ramach projektu Ministerstwa Edukacji i Nauki pod tytułem ”Wektory życia”. Jest to program realizowany wśród uczniów szkół ponadpodstawowych. Program obejmuje problematykę dorastania, dokonywania świadomych wyborów, miłości, małżeństwa, rodziny. Scenariusze zostały opracowane na bazie najnowszej wiedzy biologicznej, medycznej, socjologicznej, psychologicznej. Już wkrótce po przeszkoleniu nauczycieli ruszą zajęcia dla naszych uczniów. Na pewno będą ciekawe. Zadanie realizowane przez Powiat Białostocki zostało w całości sfinansowane ze środków Skarbu Państwa – Ministerstwa Edukacji i Nauki w kwocie 25 840,00 zł.

 


 

Odwiedza nas 211 gości oraz 0 użytkowników.