26 lutego w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej. Sześciu kandydatów zostało wybranych do tej zaszczytnej i odpowiedzialnej funkcji. Są to: Zofia Gąsowska kl 3o, Izabela Godlewska kl 4b, Weronika Lulka kl 4d, Adam Markowski kl 4c, Tomasz Płoński kl 4e i Kacper Sawicki kl 2cd. Gratulujemy! Pewni jesteśmy, że będą oni godnie reprezentować Zespół Szkół Mechanicznych, zgłaszać inicjatywy i aktywnie działać na rzecz uczniów!








