Jak zwykle- nasz szkolny samorząd stanął na wysokości zadania! 14 lutego w ZSM stał się dniem celebracji miłości i sympatii. Samorząd szkolny zorganizował punkt poczty walentynkowej. Każdy mógł wysłać walentynkę na kolorowym serduszku z miłymi słowami sympatii do kolegów i koleżanek. Dostępna była też fotobudka nie tylko dla zakochanych, ale i dla dobrych znajomych. Za udział w quizie walentynkowym lub konkursie na dokończenie tekstu piosenki można było dostać kwiatki wykonane ze starych, wycofanych podręczników. Zamiast wyrzucać - przerób, to nasz wkład ekologiczny. A o Walentynki na słodko postarała się 1bd! Było pysznie!  Wszystkim uczniom dziękujemy z wspólną zabawę.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych!