10 lutego w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w zajęciach warsztatowych nt. funkcjonowania on-line. Panie Aneta Mazur i Zuzanna Kiełkucka z Centrum Usług Społecznych w Łapach rozmawiały z naszymi uczniami o tym, co daje nam bycie on-line, jak często jesteśmy w sieci, jakie są plusy i minusy popularności w internecie oraz czy bycie offline oznacza, że stajemy się „niewidzialni”.  W ramach popularyzacji tematyki na terenie szkoły pojawiły się także materiały informacyjne, a w szkolnych mediach posty przygotowane przez naszych uczniów we współpracy z panią Martą Olechwierowicz i Aleksandrą Perkowską- szkolnymi pedagogami.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych!